پشتیبانی 09121933405

بالش مسافرتی


دسته‌بندی


همه ما در طول سفرهایمان لحظه‌هایی برای استراحت و خواب نیاز داریم که برایند کیفیت این لحظات بر کیفیت و تجربه کل سفر ما بیشتری تاثیر را خواهد داشت. انتخاب لوازم و وسایل مناسب برای هر نوع سفر بهترین راه برای افزایش کیفیت سفرهایمان خواهد بود.همراه داشتن یک بالش بادي مناسب، نه تنها کیفیت استراحت شمارا در سفرها افزایش میدهد بلکه در طول فعالیت‌های روزمره شهری هم میتواند گزینه مناسبی برای استراحت‌های موقت در اتوبوس یا خودرو باشد.بالش های مسافرتی یا همان بالش های بادي بسبار کوچکتر از بالش های استاندارد هستند و همچنین این بالش ها بسیار سبک هستند تا به راحتی قابل جابه جایی باشند.داخل بالشهاي سفری معمولا با فوم های سبک و یا هوا پر می شوند که این هوا زمان حمل و نقل می توانند تخلیه گردد. علاوه بر بالش های معمولی مستطیل یا مربعی شکل، امروزه بالش های سفری به شکل U و همچنین اشکال خلاقانه دیگری نیز تولید می شوند.

نکات مهم هنگام انتخاب و خرید بالش بالشت مسافرتی

انتخاب نوع

نخستین نکته در خصوص خرید بالش سفری توجه به نوع آن است مانند بالش مسطتيلي،بالش گردني،بالش يو شكل و ...

در نهایت این شما کاربر گرامی هستید که باید متناسب با سلیقه، نیاز و نظر خود بهترین آن‌ها را انتخاب و خریداری نمایید.

اندازه بالش

نکته دوم برای انتخاب بالش سفری مربوط به اندازه آن می شود، البته این اندازه با تعیین نوع بالش تا حد زیادی برایتان مشخص خواهد شد.

با این حال اما فراموش نکنید که بالش سفری شما باید متناسب با ابعاد سر و گردنتان باشد تا خدایی ناکرده در طول مسیر مسافرتی‌تان سبب ایجاد مشکل برایتان نشود.

جنس محصول و رویه آن

فاکتور بعدی در انتخاب و خرید بالش سفری مربوط به جنس بالش و رویه آن می شود، این مورد نیز خواهی نخواهی با انتخاب نوع بالشتان معلوم و تعیین می شود.

باید به این نکته توجه کنید که جنس بالش شما از هر نوعی که باشد بایستی ضد حساسیت بوده و از قابلیت شستشوی آسانی نیز برخوردار باشد.

ناگفته پیداست که مقاومت رویه بالش سفری شما در مقابل عرق کردن سر و گردنتان نیز بسیار حائز اهمیت است.

قابلیت شستشو

مورد دیگری که در پروسه خرید یک بالش سفری خوب و باکیفیت باید به آن توجه کافی بشود و مورد غفلت قرار نگیرد، امکان شستشوی آسان محصول است.

در این خصوص باید بدانید که برخی از بالش ها را می توان هم به صورت دستی و هم در ماشین لباسشویی شست و برخی دیگر را تنها باید با دست مورد شستشو قرار داد.

قیمت بالش مسافرتی |

از آنجایی که این نوع از محصولات در زیرگروه تجهیزات مسافرتی قرار داده می شوند از قیمت بالا و نگران کننده‌ای برخوردار نیستند.

قیمت بالش سفری به طور کلی با در نظر گرفتن نوع، جنس و هم‌چنین اندازه آن تعیین می شود، البته این شما خریداران گرامی هستید که به کمک راهنمای پاييز كمپ باید مشخص کنید علاقه مند به خرید چه مدلی از این قبیل محصولات می باشید.