پشتیبانی 09121933405

مایو زنانه توربو


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی


نسل جدید مایو زنانه

آیا به دنبال بهترین مایو زنانه هستید؟ پس شما در جای درستی هستید. چه برای تمرین یا مسابقه به مایو نیاز داشته باشید، آنچه را که نیاز دارید را از طیف گسترده مایو زنانه ما پیدا خواهید کرد.
ما بهترین کیفیت و راحتی را در تمامی لباس های شنا تضمین می کنیم. توربو از آخرین تکنولوژی برای تولید لباس شنا و تنها بهترین مواد و پارچه های ضد کلر استفاده می کند تا از ماندگاری طولانی حتی برای استفاده روزانه چه در استخر و چه در آب شور اطمینان حاصل کنیم.
همه مایو های زنانه توربو به طور ویژه برای انواع ورزش های آبی مانند واترپلو، شنا یا شنای همزمان و بسیاری دیگر طراحی شده اند. از بین الگوهای مختلف ما، می‌توانید استایلی را با توجه به ترجیحات خود انتخاب کنید: بند نازک، بند پهن، ساق بلند، بیکینی، مایو تنگ، و غیره.

REVOLUTION، خط بهبود یافته مایوهای زنانه با بند نازک

مایوهای زنانه REVOLUTION ما یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین مایوهایی هستند که ارائه می دهیم. ویژگی اصلی که این مایو زنانه را از مدل های دیگر متمایز می کند، طرح راحت و بند نازک مقاوم آن است.
مایوهای زنانه انقلابی کاملاً به بدن می آیند و آزادی حرکت و انعطاف پذیری کامل را ارائه می دهند. نسبت به مایو بند پهن کلاسیک قسمت کمتری از شانه را می پوشاند.
مایوهای Revolution توسط Turbo نسخه بهبود یافته مدل بند نازک اصلی هستند. آنها با روکش جلویی دوتایی طراحی شده اند. این سبک عالی برای تمرین در استخرهای سرپوشیده و روباز و یا حتی در آب های آزاد است.

مایو شنا زنانه TURBO REVOLUTION ONE PIECE

تمام مایوهای زنانه REVOLUTION که در سایت ما موجود است، کشف کنید. ما صدها رنگ، طرح و الگو داریم تا مطمئن شویم برخی از آنها با سلیقه و ترجیحات شما مطابقت دارند. در توربو یک مایو عالی خواهید یافت که دوام بیشتری نسبت به هر مایو یک تکه دیگری دارد. آنها در برابر قرار گرفتن طولانی مدت در برابر کلر، آب نمک یا نور خورشید بسیار مقاوم هستند.
ما فقط بهترین محصولات را تولید می کنیم و به همین دلیل است که بسیاری از تیم های بین المللی و شناگران حرفه ای لباس شنا توربو را برای استفاده روزانه خود انتخاب می کنند.