پشتیبانی 09121933405

قمقمه و كمل بك


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی


قمقمه

یکی از مهم‌ترین نیازهای ورزشکاران زمان انجام فعالیت بدنی نوشیدن آب به اندازه کافی است، اگر شما هم یک ورزشکار هستید باید مصرف به اندازه آب در طول روند تمرین را جدی بگیرید، بهترین وسیله‌ای که می‌توان به کمک آن، آب را بدون ایجاد آلودگی و کثیفی در مدت زمان طولانی نگهداری کرد قمقمه است.

برای داشتن یک تمرین عالی باید همیشه قمقمه پرآب را همراه خود داشته باشد اما گاهی اوقات عدم کیفیت در قمقمه می‌تواند منجر به چکه کردن آب و بو گرفتن و خراب کردن شرایط تمرین ورزشکار شود، پیشنهاد می‌شود زمان خرید قمقمه دقت زیادی خرج دهید تا با صرف یک هزینه مناسب، بهترین قمقمه کاربردی را برای داشتن یک تمرین عالی خریداری کنید.

نکات مهم هنگام خرید قمقمه

  • اندازه و وزن: نخستین نکته ای که هنگام خرید قمقمه باید به آن توجه داشته باشید، اندازه و وزن این قبیل از بطری های آب قابل حمل می باشد که باید در تناسب مطلوبی با بزرگی و یا کوچکی فضای مورد نظر شما در داخل کیف و یا جیب بیرون از کوله پشتی شما باشد. در ضمن فراموش نکنید که وزن یک قمقمه نیز باید به گونه ای باشد که وقتی پر از آب است، خیلی سنگین برایتان تلقی نشود و بتوانید به راحتی آن را در دست بگیرید.
  • جنس بدنه: مورد بعدی در خصوص انتخاب و خرید قمقمه توجه به جنس بدنه آن است که می تواند یا از جنس پلاستیک ساخته شده باشد و یا از استیل ضد زنگ، آلومینیوم و همچنین شیشه تولید شده باشد. لازم به ذکر است هر یک از متریال های گفته شده دارای معایب و مزایایی هستند که باید به هنگام خرید خود حتما به آن توجه داشته باشید؛ مثلا قمقمه های شیشه ای فوق العاده زیبا و کارآمد هستند اما بسیار شکستنی نیز می باشند.
  • میزان گنجایش: اینکه بطری آب شما قرار است در چه زمینه های فعالیتی برایتان کارایی داشته باشد، حجم و یا همان میزان گنجایش آن را برایتان مشخص می کند. معمولا ورزشکاران باید از قمقمه هایی استفاده کنند که دارای گنجایش بیشتری می باشد؛ زیرا مصرف آب آن ها خیلی بیشتر از دیگر افراد معمولی جامعه است.
  • طراحی ظاهری: شکل و ظاهر محصول مورد نظر شما فقط و فقط بسته به سلیقه و نظرتان دارد. با این وجود پیشنهاد می کنیم به هنگام انتخاب یک بطری آب حتما به فاکتورهای زیبایی و همچنین طراحی آن برای سهولت در استفاده از بطری توجه داشته باشید. در کنار همه این موارد به سن فرد مصرف کننده از قمقمه نیز حتما گوشه چشمی داشته باشید؛ زیرا اغلب بهتر است برای دانش آموزان و خردسالان از محصولات رنگی و شاد استفاده نمود.
  • قابلیت حفظ دما: برخی از قمقمه ها تنها قادر به حمل آب برای شما به نقاط مختلف هستند و برخی دیگر از توانایی حفظ دمای محتویات خود تا چند ساعت پس از ریخته شدن به داخلشان نیز برخوردارند؛ مثلا بطری هایی که از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده باشند به خوبی می توانند دمای مایعات گرم و سرد درون خود را تا مدتی حفظ نمایند.
  • نوع دهانه: فاکتور مهم بعدی در خرید قمقمه توجه به نوع دهانه آن است که بسته به سلیقه تولید کننده و همچنین تمایل شما می تواند دهانه آن از نوع پیچی، لوله ای و یا بصورت یک شیر کوچک تعبیه شده باشد. فراموش نکنید شکل دهانه باعث راحتی شما در استفاده از محصول مورد علاقه تان می باشد.
  • نحوه خروجی آب: در تهیه کردن یک قمقمه برای خود حتما به شکل خروج آب از بطری آن نیز توجه کنید؛ بطور کلی آب در سه شکل: پیچی، ضامنی و یا فشاری از داخل محصول به بیرون نشت پیدا می کند.
  • موارد جانبی: داشتن لیوان، بند متصل به بدنه بطری و همچنین عایقی برای حفظ دمای بهتر مایع درونی قمقمه از جمله موارد جانبی است که می تواند از سوی تولید کننده بر روی محصول مورد نظرتان قرار گرفته باشد و باعث راحتی بیشتر شما در استفاده از آن شود.
  • قابلیت شستشو آسان: در هنگام خرید و انتخاب قمقمه خود حتما به قابلیت شستشوی آسان آن نیز توجه کنید و مطمئن شوید که آیا بطری منتخب شما از قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی برخوردار است یا اینکه همواره باید آن را با دست بشویید.
  • قیمت قمقمه: تقریبا تمام موارد مهمی که بر روی قیمت قمقمه موثر هستند در این مطلب گفته شد و اکنون این شما هستید که باید با توجه به زمینه مصرفی و همچنین میزان بودجه ای که در اختیار دارید، به دنبال خرید یک محصول مناسب باشید.

كمل بك

وسیله ای مناسب برای حمل،ذخیره و نوشیدن آب با کوله پشتی در کوهنوردی، پیاده روی و دوچرخه سواری این کیسه ها در کوله هایی که علامت H2O دارند جای مخصوص به خودش رو داره و می توان از آن استفاده کرد.

امروزه در سفرها و صعودها همه به دنبال کشف و تهیه لوازم ضروری سبکتر و کم حجم هستیم . کمل‌بک یا کیسه آب وسیله ایست که بجای قمقمه های حجیم مورد استفاده قرار میگیرد و معمولا داخل کوله های کوهنوردی، محلي برای قرار دادن کیسه آب دارند تا در حین کوهپیمایی و پیاده روی بتوانید بدون در آوردن از داخل کوله، با لوله کمل بک از آن بنوشید.

داشتن یک کمل بک آنتی باکتریال در برنامه‌های پیمایشی میتواند کمک شایانی به ما بکند. کیسه‌آب در داخل کوله پشتی قرار میگرد و شلنگ آن از محفظه ای که در روی کوله پشتی‌ها قرار داده شده بیرون می آید و در مسیر پیمایش تشنگی‌مان را میتوانیم با نوشیدن آب در حین حرکت برطرف کرده و از گروه عقب نمانیم.

 توجه داشته باشید که برای جلوگیری از بو گرفتن کیسه آب بعد از هربار استفاده و برگشت از سفر سریعا آن را خالی کرده و کاملا خشک کنید و تا سفر بعدی درب کیسه را باز بذارید.

خرید کمل بک نیچرهایک ۱.۵ لیتری