پشتیبانی 09121933405

عینک شنا


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی


عینک شنا

عینک شنای ما را که برای راحتی و عملکرد نهایی طراحی شده است، کشف کنید. از بین مدل ها و طرح های مختلف ما، سبکی را با توجه به ترجیحات خود انتخاب کنید: لنزهای شفاف یا آینه ای، لنزهای عریض یا نازک، قاب یک تکه یا پل های بینی قابل تنظیم و غیره.

اگر می خواهید بعد از رفتن به استخر یا شنا در آب شور از چشم زخم و سوزش چشم جلوگیری کنید، یک عینک شنای مناسب یکی از لوازم ضروری کیت شنا شما خواهد بود. در توربو، ما طیف گسترده‌ای از عینک‌های شنا را برای هر نوع کاربری داریم: کودکان و بزرگسالان، و همچنین برای استفاده‌های مختلف، چه شناگر گاه به گاه یا یک شناگر رقابتی که در بالاترین سطح شنا می‌کند.

انواع عینک شنا

در مدل‌های مختلف عینک‌های شنا ما، انواع مختلفی از سبک‌ها را پیدا خواهید کرد که کاملاً با هر نوع چهره و کاربری سازگار است. یا در شنا در بالاترین سطح شنا هستید یا برای شنا در فضای باز می روید، ما یک نوع عینک مناسب برای شما داریم.

عینک های رقابتی ما با لنزهای مقاوم فوق العاده قوی و شکل هیدرودینامیک به منظور ایجاد ایمنی و کاهش اصطکاک آب تولید می شوند که عملکرد شما را بهبود می بخشد. برای ارائه بهترین دید در هر شرایط نوری، ما لنزهای دید گسترده را با لنزهای شفاف، آینه ای، رنگی یا رنگی ارائه می دهیم.

برای شناگران اوقات فراغت یا گاه به گاه، ما همچنین عینک های شنا راحت با لنزهای عریض و شفاف داریم که برای استفاده در ساحل نیز عالی هستند. ما برخی از راحت ترین عینک های موجود در بازار را داریم. تناسب قابل تنظیم انحصاری جدید ما هر بار که شنا می کنید، آسایش بالشتکی را فراهم می کند. علاوه بر این، فریم‌های منعطف ما به طور طبیعی با خطوط صورت شما سازگار می‌شوند تا تناسب کاملی داشته باشند.

عینک شنای ما برای ارائه بهترین شرایط شنا و راحتی طراحی شده است. ما فقط از بهترین مواد مانند لنزهای فوق العاده قوی و قاب سیلیکونی مایع استفاده می کنیم تا بهترین تناسب، حداکثر دوام و ایمنی را برای کاربران تضمین کنیم. تمام عینک های شنا ما در برابر اشعه های کلر و UVA مقاوم هستند (مقاومت با SPF +50) بنابراین رنگ ها بسیار بادوام هستند.

اما دو دلیل بسیار خوب وجود دارد که چرا شناگران باید هنگام ورود به آب از عینک شنا استفاده کنند:

1. عینک شنا به ما کمک می کند زیر آب بهتر ببینیم.

چشمان ما برای دیدن زیر آب به خوبی طراحی نشده اند.چشمان ما برای دید یکپارچه از هوا به آب (برخلاف پنگوئن ها) طراحی نشده اند، و عینک ها به جبران این کمبود کمک می کنند تا بتوانیم زیر آب را بهتر ببینیم.عینک‌ها به ما کمک می‌کنند تا دیوار استخر را بهتر ببینیم تا بتوانیم چرخش برگشتی (سالتو) خود را به درستی انجام دهیم، و همچنین به ما کمک می‌کند از برخورد با شناگران ناشی در جلوگیری کنیم.

2. عینک شنا از چشم شما در برابر تحریک محافظت می کنند.

حال، دلیل دیگری، به همان اندازه مهم و به‌طور قابل‌توجهی بدتر برای پوشیدن عینک شنا، از چشمان شما در برابر تحریکات ناشی از هر چیزی که برای نگهداری آب استخر استفاده میشود (کلر ، زاج و وایتکس و ... ) محافظت می‌کند.

همانطور که CDC اخیراً فاش کرده است، همیشه مواد شیمیایی موجود در آب نیستند که باعث می‌شوند چشم‌های ما پس از ساعت‌ها گذراندن در آب،حساس و قرمز شوند. این ادرار، عرق، و چیزهای دیگری است که به آب راه پیدا می کند و با مواد نگهدارنده آب استخر شروع به واکنش می کند.نیتروژن موجود در ادرار با کلر ترکیب می‌شود و چیزی به نام کلرامین را تشکیل می‌دهد و در واقع کلرامین است که باعث قرمزی چشم‌ها می‌شود.»

راهنمای خرید عینک شنا

1. نحوه قرار گرفتن عینک روی صورت شما.

صورت ها اندازه های مختلفی دارند و در نتیجه انواع مختلفی از عینک های با شکل های مختلف وجود دارد. عینک‌هایی که انتخاب می‌کنید ساعت‌ها به صورتتان بسته می‌شوند و در داخل و اطراف کره‌ی چشم‌هایتان فرو می‌روند. بنابراین بله، تناسب اندام و راحتی مهم است!

و این اساساً با بینی شما شروع می شود و با بینی هم به پایان می رسد. هنگام برداشتن یک عینک جدید، باید مطمئن شوید که دارای یک قطعه بینی قابل تنظیم یا چندین قطعه بینی با طول های مختلف است.

چرا این موضوع اهمیت دارد ؟

زیرا اکثر مشکلات در مورد نشتی و راحتی در اینجا به وجود می آیند: وقتی بند بینی خیلی گشاد است، عینک نشتی دارد. هنگامی که خیلی باریک است، گوشه های بینی را خراش میدهد.

2. رنگ عدسی عینک.

این که آیا شما در مکان سرپوشیده یا رو باز شنا می کنید در مورد رنگ لنز اهمیت دارد.حتی نور استخر شما مهم است.اگر در مکان سر پوشیده و کم نور شنا میکنید باید ازعینک های با لنز روشن و غیر آیینه ای استفاده کنید.توجه داشته باشید که عینک های آیینه ای و لنز دودی مناسب استخر های روباز می باشد و همچنین برای استفاده در دریا از عینک های فریم بزرگتر که راحتی بیشتری روی صورت داردند استفاده کنید.