پشتیبانی 09121933405

حوله ورزشیکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


حوله سفري و كمپينگ به نسبت حوله هاي معمولي از حجم و وزن به مراتب كمتري برخوردار هستند و در عين حال خاصيت خشك شوندگي سريع و جذب آب بسيار بالايي دارند.به اين معنا كه شما در طي روز چندين بار مي توانيد از حوله مسافرتي كاملا خشك استفاده كنيد بدون آن که باکتری و قارچ بر روی آن رشد کند مانند كمپينگ كنار ساحل و يا استخر تفريحي.حوله سفري به دلیل بسته بندی کوچک آن می‌تواند همراه همیشگی شما باشد. حوله کمپینگ یک حوله چند کاره‌ و از ملزومات اصلی همراه در سواحل، مسافرت، کمپینگ، بک پکینگ، کوهنوردی و باشگاه‌های ورزشی است.

ویژگی های حوله مسافرتی میکروفایبر نيچرهايك

  • جذب آب فوق العاده بالا و خشك شوندگي سريع
  • قابليت شستشو در ماشين لباسشويي
  • داراي كيف حمل
  • تضمين كيفيت رنگ

اختراع میکروفایبر چند سال پیش انقلابی را در بازار به ارمغان آورد. حوله های میکروفایبر با موفقیت برای تمیز کردن و آب گیری بکار گرفته شدند. حوله های میکروفایبر حتی برای تمیز کردن لکه های روغن مفید بودند. از همان ابتدا، این الیاف به مراتب برتری بیشتری نسبت به سایر الیاف موجود در بازار داشت. میکروفایبر نه تنها از نظر کیفیت برتر است، بلکه کاملاً مقرون به صرفه است، بنابراین در صنعت پارچه محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرد.

این حوله ها با قابلیت تمیز کردن و آبگیری عالی در خانه برای استفاده روزانه بسیار محبوب شدند. به همین دلیل است که مردم شروع به استفاده از چنین حوله هایی برای نظافت کردند.

قبل از اختراع میکروفایبر، مردم ترجیح می دادند از حوله های نخی استفاده کنند که قدرت جذب عالی داشتند. اما حوله های میکروفایبر در مقایسه با حوله های نخی قدرت جذب بسیار بالایی دارند. میکروفایبر جایگزین بسیار خوبی برای پنبه قدیمی در محصولات مختلف مانند حوله های حمام میکروفایبر، لباس های ورزشی، حوله های گردگیری و غیره بود. از آنجایی که این حوله ها قابلیت جذب بسیار بالایی دارند، اغلب توسط افراد ورزشکار و در باشگاه استفاده می شود زیرا به طور موثر عرق را جذب می کنند و فضای خیلی کمتری را در ساک ورزشی و کوله ورزشی اشغال میکنند.میانگین عمر حوله میکروفایبر چندین برابر حوله های معمولی دیگر است.

میکروفایبر تغییرات واقعی را در زندگی ما به ارمغان آورد زیرا محصولات عالی را ارائه کرد که جایگزین سایر الیاف استفاده شده تاکنون شد. میکروفایبر بهترین الیاف برای خشک کردن بعد از شنا و حمام است.این نوع حوله نه تنها به عنوان بهترین جاذب شناخته شده است بلکه به سرعت خشک می شود.

حوله های حمام میکروفایبر به دلیل کیفیت جذب بالا به طور گسترده در استخرها استفاده می شود. هنگامی که شناگران از استخر بیرون می آیند، بدن خود را با استفاده از آنها پاک می کنند. همچنین در بازه زمانی بسیار کوتاهی آماده استفاده هستند چون خیلی سریع خشک می شوندبه همین علت شناگر می تواند پس از شستشو دوباره از آن استفاده کند.

حوله های حمام میکروفایبر عموماً توسط افرادی که در مناطق سردتر زندگی می کنند ترجیح می دهند که خشک کردن حوله روزانه بعد از حمام چندان آسان نیست. حوله‌های حمام میکروفیبر حتی در دمای اتاق نسبت به حوله‌های نخی معمولی خیلی سریع‌تر خشک می‌شوند و از این رو از به دست آوردن بوی کپک که به دلیل رطوبت ایجاد می‌شود، جلوگیری می‌شود.

حوله حمام میکروفایبر در هنگام شستن نیاز به مراقبت ویژه دارد. برای نگهداری از چنین حوله هایی به تلاش بیشتری نیاز است. می توانید به راحتی حوله های نخی را با آب داغ و صابون در ماشین لباسشویی خود بشویید، اما شستن این حوله ها کمی پیچیده تر است. هنگام شستن حوله حمام میکروفیبر، باید دستورالعمل های شستشوی داده شده روی حوله خود را دنبال کنید. با پیروی از این دستورالعمل های شستشوی ساده می توانید از استفاده طولانی مدت از حوله میکروفایبر لذت ببرید.