پشتیبانی 09121933405

مایو مردانه توربو


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی


مایو شنا مردانه

مایوهای توربو برای مردان طراحی شده اند تا حداکثر راحتی و دوام را چه در استخر و چه در دریا (آب شور) تضمین کنند. یکی از ویژگی های قابل توجه مایوهای توربو تطبیق پذیری آنهاست. انواع مختلفی از سبک ها هم برای تمرین و هم برای مسابقه وجود دارد.مایو توربو برای انجام انواع ورزش های آبی مناسب است: شنا، واترپلو، سه گانه، شنای هنری و بسیاری دیگر.

به لطف فناوری Turbo Comfort Fit، مایو بی‌نقص خود را در مجموعه گسترده ما ( پاییزکمپ ) از مدل‌های مختلف و با تناسب کامل پیدا خواهید کرد. مایو شنا مناسب خود را که استایل شماست پیدا کنید: مایو شنا، سوپرتانک، جمر، باکسر، مایو درگ و بسیاری دیگر.

از بین طرح های منحصر به فرد و رنگ های جذاب مایوهای توربو ما را انتخاب کنید تا ظاهری منحصر به فرد برای استخر ایجاد کنید.

مایو مردانه مناسب برای هر سبکی

در توربو، ما انواع مختلفی از سبک ها را داریم که هر کدام برای دستیابی به حداکثر راحتی و عملکرد در هر رشته ورزشی شنا طراحی شده اند.

مایو مردانه توربو خود را انتخاب کنید:

- مایو واترپلو: اگر به دنبال یک مایو کوتاه مردانه برای تمرین واترپلو هستید، عالی است. اینها مایوهای دو دوخت (جلو و پشت) با تنظیم ارگونومیک عالی برای جلوگیری از چنگ زدن حریف در مسابقات واترپلو هستند. هنگام شنا آب را به خود نمی گیرد، بنابراین برای استفاده روزانه در تمرین شنا نیز عالی است.

- مایو شنا: مخصوص شنا، هم در استخر و هم در آب های آزاد در دریا. دارای دو لایه آستر جلو با پارچه ضد کلر است که آن را به یک مایو تمرینی عالی تبدیل می کند. حداکثر راحتی در لباس شنا که فشار زیادی به بدن وارد نمی کند و همین امر باعث می شود تا چندین ساعت از آن استفاده کنید.

- مایو پا دار (باکسر): مایو توربو مردانه به سبک باکسر. ایده آل برای کسانی که یک مایو متوسط با الگوی کاملا قابل تنظیم را ترجیح می دهند. به لطف پارچه های باکیفیت خود، کاملاً با منحنی های بدن سازگار است.

- سوپر تنک: مایو شنا که برای تمرین در استخر یا دریا طراحی شده است. مایو مردانه با آستر جلو که آنها را به سبکی بسیار راحت برای استفاده روزمره تبدیل می کند. طول پهلو 14 یا 16 سانتی متر که برش پهلوی آنها را بین مایو اسلیپ و باکسر قرار می دهد.

- جمر: برای کسانی که مایو وسط پا بلندتر از باکسر را ترجیح می دهند. برش به بالای زانو می رسد. مایو با آستر جلوی جزئی که مخصوص تمرین شنا در داخل یا خارج از منزل طراحی شده است.

- مایو درگ: مایو مردانه با پارچه مشبک مخصوص که برای افزایش مقاومت در هنگام تماس با آب طراحی شده است. تنظیم ویژه Comfort Fit آن، لباس توربو درگ را برای آن دسته از شناگرانی که می‌خواهند تمرینات کشیدن زیر آب را تقویت کنند، ایده‌آل می‌کند.

مایو شنا مردانه

مایو شنا مردانه توربو برای تضمین حداکثر راحتی و دوام، چه در استخر با آب کلردار یا در آبهای آزاد طراحی و ساخته شده است. ساخته شده با مقاوم ترین PBT در بازار، توربو طیف گسترده ای از سبک ها را هم برای تمرین و هم برای مسابقه ارائه می دهد.

پیشنهادات ما را کاوش کنید و مجموعه گسترده ما از چاپ های رنگی ساده و طرح دار را کشف کنید، همه آنها با فناوری Turbo Comfort Fit ساخته شده اند که بهترین تناسب و راحتی را در بین رقبا ارائه می دهد. از میان طرح‌های منحصر به فرد و رنگ‌های روشن ، برای بازگشت حماسی خود به استخر، ظاهری برجسته ایجاد کنید!

بادوام ترین مایو شنا در جهان

توربو از تجربه 60 ساله خود در صنعت شنا استفاده می کند تا اطمینان حاصل کنیم که بادوام ترین لباس شنا را در بازار ارائه می دهد. پارچه منحصر به فرد توربو تناسب عالی را با عملکرد هیدرونومی بالا ترکیب می کند. توربو پارچه ها را در یک فرآیند گازگیری منحصر به فرد قرار می دهد، که از پر شدن پره جلوگیری می کند و از فرسودگی آسان آنها جلوگیری می کند. توربو مایو شنا خود را با بیش از 7000 چرخه استحکام بالا آزمایش می کند تا مطمئن شود که پارچه ها با استانداردهای کیفیت بالای ما مطابقت دارند.

مایو شنا توربو از مقاوم ترین پارچه ضد کلر موجود در بازار ساخته شده است و محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش با SPF+50 را فراهم می کند. این فرمول مخفی توربو برای اطمینان از این است که مایوهای ما در تمام مدت استفاده در شرایط عالی باقی بمانند و شدت رنگ ها را برای مدت طولانی تری حفظ کنند.

مایو شنا مردانه مخصوص شنا، هم در استخر و هم در مکان های آب شور طراحی شده است. در داخل پارچه مخصوص یک لایه داخلی آستر در جلو برای تناسب و دوام بهتر قرار داده است. فشاری بر بدن وارد نمی کند و استفاده از آن را برای چندین ساعت در راحتی کامل آسان می کند. حتی ممکن است فراموش کنید که یکی از آنها را پوشیده اید!

طیف وسیعی از مایو شنا مردانه

توربو طیف گسترده ای از شورت شنا را با هزاران طرح و ترکیب رنگ منحصر به فرد ارائه می دهد. شما بیش از 5000 طرح مختلف را پیدا خواهید کرد تا بتوانید سبکی را که برای شما ساخته شده است پیدا کنید. یک چاپ مختصر شنا برای همه با پرچم‌ها و طرح‌های کشور، تم‌های طنز یا فیلم، رنگ‌های ساده و بسیاری موارد دیگر برای کشف وجود دارد.
اگر به دنبال مایو شنا مردانه عالی هستید، مطمئن هستیم که آن را در توربو پیدا خواهید کرد.

تفاوت مایو شنا و مایو واترپولو در چیست ؟

ترکیب پارچه و شکل مایو در هر دو مورد یکسان است. تنها تفاوت این است که مایو واترپلو دارای آستر داخلی هم در جلو و هم در پشت است. با این حال، لباس شنا فقط دارای آستر در جلو است.
این باعث می شود که مایو واترپلو در مقایسه با مایو شنا به بدن تنگ تر باشد. در نتیجه، سایز مایو واترپولو کمی کوچکتر است. به همین دلیل توصیه می شود در صورت تصمیم به خرید مایو واترپلو سایز بزرگتر از حد معمول را انتخاب کنید (اگر معمولا سایز M از برند دیگری می پوشید، پیشنهاد می کنیم در صورتی که مایو واترپلو TURBO است سایز L را سفارش دهید) . با این حال، این مورد در مورد مایو شنای TURBO که اندازه‌های مشابهی با برندهای دیگر دارند، صدق نمی‌کند.

آیا می توان از لباس های واترپلو برای شنا یا سایر ورزش های آبی استفاده کرد؟

البته. آنها را مایو "واترپلو" می نامند زیرا به طور ویژه برای تمرین این ورزش طراحی شده اند. به هر حال می توان از آنها برای شنای تفریحی، رفتن به ساحل یا هر ورزش آبی دیگری استفاده کرد.
آنها به عنوان مقاوم ترین و بادوام ترین مایو در جهان شناخته می شوند.

مایو توربو سوپر تنک :

این مایو توربو به طور ویژه برای تمرین شنا طراحی شده است. الگوی بهبود یافته آن باعث می شود تا کاملاً با منحنی های بدن سازگار شود. با بهترین پارچه موجود در بازار با دو لایه آستر جلو جزئی ساخته شده است. در برابر کلر استخر و اشعه ماوراء بنفش مقاوم است. و به همین دلیل شدت رنگ های آن با گذشت زمان تغییر ناپذیر می ماند.

این مایو یکی از سخت‌ترین لباس‌های شنای دنیا محسوب می‌شود.

جزئیاتی که باید در نظر بگیرید:
- درزهای تقویت شده - بند قابل تنظیم - آستر جلویی جزئی - مقاوم در برابر کلر - رنگ های بادوام - ترکیب: 55% پلی استر PBT، 45% پلی استر

توصیه شده برای :

- مایو مناسب برای تمرین روزانه. به دلیل سازگاری عالی با بدن، هنگام شنا آب را نمی کشد و آن را به گزینه ای بسیار راحت برای استفاده منظم تبدیل می کند.

به دلیل آستر جلو، مایو فشار زیادی به بدن وارد نمی‌کند و می‌توان ساعت‌ها با راحتی مطلق از آن استفاده کرد.

این مورد دارای اندازه ای مشابه با سایر برندها است و توصیه می کنیم همان اندازه ای را که معمولا استفاده می شود انتخاب کنید. با این حال، در مقایسه با بخش لباس‌های واترپلو توربو که معمولاً کوچک‌تر از حد معمول هستند، اندازه آن کمی بزرگ‌تر است.