پشتیبانی 09121933405

26 ميليمتريکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


به انتخاب های بی شماری برای بند ساعت گارمین جدید خود نگاهی بیندازید. این برند به خاطر خط گسترده ساعت‌های مچی خود برای تناسب اندام، تفریح و کاوش در فضای باز شناخته شده است. با وجود تمام فایده‌هایشان، مد در محصولات گارمین نیز یک گزینه است.

مطمئناً می توانید کارهای بیشتری با ساعت خود انجام دهید. به Fenix 3 یا Vivoactive 3 خود زیبایی زیبایی ببخشید یا در صورت استفاده مداوم، بندهای آن را تعویض کنید. به راحتی، به پیچ ها و ابزارهای تخصصی نیز دسترسی دارید تا خودتان بند ساعت را عوض کنید.

مجموعه بندها و لوازم جانبی ما را که با مدل‌های سری یا خطوط زیر محصولات Garmin سازگار است، بررسی کنید.

ما به طور مداوم محصولات خود را به روز می کنیم تا گزینه های جدید و هیجان انگیزی را برای پوشیدنی مورد علاقه گارمین در اختیار شما قرار دهیم.

آیا بندهای ساعت گارمین قابل تعویض هستند؟

بله. ساعت های گارمین برای فعالیت های ورزشی و تناسب اندام ساخته شده اند. با توجه به شرایط بیرونی و استفاده روزمره، ممکن است نیاز به خرید باندهای جایگزین برای واحد خود داشته باشید.
برای اطمینان از اینکه مدل یا محدوده گارمین شما دارای نوارهای قابل تعویض است و نحوه انجام این فرآیند، دفترچه راهنمای محصول آن را بررسی کنید. هنگامی که از قابلیت تعویض آنها مطمئن شدید، می توانید شروع به خرید بند های موجود در سبک ها، اندازه ها و غیره کنید.

چگونه می توان بند ساعت گارمین را تغییر داد؟

چه ساعت گارمینی دارید؟ به طور کلی، برداشتن بندهای پیش فرض و جایگزینی آنها با بندهای مناسب، مانند انواع سنتی با نوار فنری استاندارد، نوارهای پیچ در داخل و بندهای کوییک فیت سریع، آسان است. یکی از نکات مهم در تعویض بند برای واحدهای گارمین یا هر ساعت مچی برای آن موضوع، داشتن عرض بند صحیح است.
مجموعه Forerunner گارمین دارای مدل های متعددی با نوارها و تسمه های جایگزین است. به عنوان مثال، برای جدا کردن باندهای پیچ در یک Forerunner 935، پین ها را از طریق پیچ گوشتی ها باز کنید. اگر می خواهید همان نوع نوار را بچسبانید، یکی را بین گیره ها قرار دهید، پین را وارد کنید و با استفاده از ابزار سفت کنید.
مانند Forerunner، سری Garmin Fenix از ساعت‌های GPS چند ورزشی تشکیل شده است. اگر Garmin Fenix 6 دارید، می توانید QuickFit 22 یا محصولات مشابه را به عنوان جایگزین انتخاب کنید. با برداشتن تسمه های اصلی و ایمن شدن پین، نوارهای QuickFit را در جای خود بچسبانید.
برای راهنمایی در مورد تعویض بند سایر مدل ها یا محصولات گارمین با ما تماس بگیرید.

بندهای ساعت گارمین از چه چیزی ساخته شده اند؟

بند گارمین را می توان از سیلیکون، لاستیک، چرم یا فولاد ضد زنگ و سایر مواد بند ساعت ساخته شود. در اینجا اطلاعاتی وجود دارد که به شما کمک می کند مجموعه های جدید بند های خود را خریداری کنید:
بندهای ساعت سیلیکونی و لاستیکی با شلوغی روزمره کار می کنند. بند های چرمی و ضد زنگ با عملکرد اداری و رسمی مطابقت دارد. تسمه‌های یدکی ظاهر شما را فوراً تغییر می‌دهند و با توجه به عرق و خاک ناشی از دویدن، شنا و سایر فعالیت‌ها، می‌توانند بهداشتی نیز باشند. برای جلوگیری از آسیب رساندن به مواد، حتما از بندها مطابق با رویداد استفاده کنید. همچنین برای جلوگیری از تحریک پوست، بندهای سیلیکونی/لاستیکی را به طور مرتب تمیز کنید. آیا از ظاهر ساعت خود خسته شده اید؟ گزینه های باندی را که برای مدل های Forerunner، Approach، Instinct و سایر مدل ها دارید در نظر بگیرید و بر اساس محبوبیت یا قیمت خرید کنید. خرید لوازم جانبی سرگرم کننده و کاربردی برای ساعت خود در StrapsCo آسان است.