پشتیبانی 09121933405

کوله پشتی روزمره


دسته‌بندی


بهترین کوله پشتی برای استفاده روزمره

اگرچه زمانی کیف های سامسونت وکیف های کراس بادی بهترین گزینه برای استفاده در دفتر یا محل کار بودند، اما امروزه کوله پشتی ها کاربردی تر (و قابل قبول تر از همیشه) هستند. آنها وزن را بهتر از یک کیف کراس بادی متعادل می کنند و می توانند بیش از یک کیف کراس بادی وسایل را در خود جای دهند. برخلاف برخی از خریدهای ساده - مانند یک تی شرت معمولی یا کلاه بیسبال - کوله پشتی ها در شکل ها، اندازه ها و رنگ ها با میلیون ها ترکیب مختلف جیب و با (یا بدون) بسیاری از افزودنی های دیگر عرضه شدند.

چرا باید کوله پشتی به همراه داشته باشید
با داشتن راحتی و کارایی به عنوان اولویت، بسیاری از مردم اکنون از کوله پشتی برای رفت و آمد روزمره خود استفاده می کنند - فقط کافی است آن را روی شانه های خود بیندازید و در حالی که اتوبوس یا قطار به جلو می روند، برای نوشیدن قهوه، چک کردن یا نگه داشتن یک نرده دست آزاد هستید. آنها مکانی امن و مطمئن را برای هر چیزی که نیاز دارید ارائه می دهند: لپ تاپ، کتاب یا کتاب درسی، لوازم کار و حتی تعویض لباس برای باشگاه. در حالت ایده آل، آنها راه حل های سازمانی داخلی را برای تقسیم این موارد مختلف ارائه می دهند. (مثلاً نمی خواهید شورت بدنسازی شما لپ تاپ شما را کثیف کند

کوله پشتی نیز در توزیع وزن بهتر است. متعادل کردن یک کیف سنگین روی یک شانه می تواند آسیب جدی به اسکلتی عضلانی وارد کند. در واقع، بسیاری از متخصصان کایروپراکتیک می‌گویند که این عامل اصلی درد کمر، گردن و شانه است: «به مرور زمان، فشاری که به دلیل اندازه‌ی بزرگ کوله پشتی‌ها به بدنمان وارد می‌کنیم می‌تواند باعث دردهای بسیار جدی و حتی مشکلات طولانی‌مدت مانند دیسک کمر شود. اگر این کار را برای چندین دهه متوالی انجام دهید، ممکن است با مشکل جدی تری مواجه شوید - مانند سندرم خروجی قفسه سینه، که باعث ضعف در عضلات بازوها و پشت شما می شود.

چگونه یک کوله پشتی روزمره مناسب را انتخاب کنیم
در حالی که زیبایی‌شناسی (رنگ‌ها، بافت‌ها، آرم‌ها و غیره) یک موضوع ترجیحی شخصی است، تعدادی ویژگی وجود دارد که مطمئناً برخی از کوله‌پشتی‌ها دارای آن‌ها هستند در حالی که برخی دیگر قطعاً ندارند.اگر جستجوی خود را گسترش دهید، خواهید دید که تقریباً برای هر نیازی کوله پشتی وجود دارد: پیاده روی، حمل لپ تاپ، پرواز یا حتی سوار شدن بر روی قایق (در مورد کوله های ضد آب).

همانطور که مورد استفاده شما مهم است - مهم است که وزن کل محموله خود را در نظر بگیرید. اگر انبوهی از کتاب‌های درسی یا فناوری‌های زیادی را حمل می‌کنید، چیزی با پشتی تهویه‌شده و تسمه‌های پددار می‌خواهید. اگر محتویات شما شکننده یا حتی از راه دور ظریف هستند، بهتر است یک کوله پشتی با کف تقویت شده پیدا کنید، بنابراین وقتی آن را روی زمین می گذارید، محموله شما مستقیماً در تماس نیست.