پشتیبانی 09121933405

سایه بان - تارپکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


سایبان قابل حمل در همه جا از حیاط خلوت تا ساحل و فراتر از آن مفید است. قابلیت پاپ آپ محافظ در برابر آفتاب یا باران می تواند یک تجمع را در شرایط نامناسب نجات دهد. از مهمانی‌های داخل حیاط گرفته تا کمپینگ یا کنار دریاچه، یک سرپناه قابل حمل بهترین راه برای اطمینان از اینکه در حین لذت بردن از فضای باز دچار هوازدگی یا آفتاب سوختگی نخواهید شد. هنگام انتخاب یک سایبان قابل حمل، این ویژگی های کلیدی را ارزیابی کنید.

خرید سایه بان نیچرهایک

چادرهای سایبان نام های زیادی دارند: سایبان های فضای باز، پناهگاه های کمپینگ، آلاچیق های کمپینگ، پناهگاه های قابل حمل و آلاچیق های قابل حمل. مهم نیست که آنها را چه می نامید، اما یک سایبان خوب باید از شما در برابر سه گانه ناراحتی های بیرون از منزل - آفتاب، باران و حشرات - در حین پیک نیک یا کمپینگ محافظت کند، و باید به طور مستقیم طراحی شده و نشستن در آن دلپذیر باشد.
همه ما سفرهای کمپینگ را دوست داریم، اما دوست نداریم زیر باران خیس شویم، شن و ماسه در صورتمان پاشیده شود، یا زیر آفتاب پخته شویم.
به همین دلیل است که داشتن یک سایبان کمپینگ نیچرهایک خوب برای "حداکثر لذت" در فضای باز ضروری است.
تصور کنید دیگر مجبور نباشید سفر کمپینگ را به دلیل آب و هوا لغو کنید. شما فقط سایبان کمپینگ و باقی تجهیزات را بردارید! سفر کمپینگ خانوادگی نجات یافت!
انواع سایبان های کمپینگ در بازار وجود دارد: از برزنت های ساده گرفته تا فضاهای بزرگ رویداد و همه چیز در این بین.
چه بهترین سایبان کمپینگ برای باد و باران باشد، چه بهترین سایبان فوق سبک، یا بهترین سایبان پاپ آپ ارزان قیمت، ما تمام جزئیات مربوط به تجهیزات کمپینگ بعدی شما را داریم که بازی را تغییر می دهد.
اگر آماده هستید تا سفر بعدی خود را در فضای باز انجام دهید، این مطلب را بخوانید تا بهترین سایبان کمپینگ را برای خود پیدا کنید.

سایبان یک روش مینیمالیستی برای ساخت سرپناه است که در آن از برزنت یا پلی استر برای محافظت از بدن و تجهیزات خود در برابر باد، باران و سایر عناصر استفاده می کند. سایبان های کمپینگ قطعاتی بادوام، ضد آب و همه کاره از وسایل کمپینگ در سناریوهای بقا در طبیعت هستند. به عنوان مثال، یک کوهنورد می تواند از برزنت به عنوان سایبان بر روی چادر خود استفاده کند، یا می تواند از آن برای ایجاد سقف برزنتی بانوج استفاده کند.

برخی از سایبان‌های فضای باز فقط به نام قابل حمل هستند و به قدری سنگین هستند که کشیدن آن‌ها را تا چند متر دشوارتر از تحمل باران یا آفتاب است. اما واقعیت این است که افزایش وزن معمولاً به معنای افزایش پایداری به خصوص در بادهای شدید است.

به طور واقع بینانه، یک سایبان قابل حمل تقریباً همیشه نیاز به یک نفر دوم برای کمک به تنظیم و برپایی دارد. با این حال، به طور کلی، شما باید بتوانید سازه را در کمتر از پنج دقیقه برپا کنید. میله‌های تلسکوپی با گیره‌های شست بالا بردن سایبان تا ارتفاع عالی را آسان می‌کند.

برخی از سایبان ها با طناب های بنددار و پایه فروخته می شوند و برخی نه. بدون در نظر گرفتن این موضوع، مطمئن شوید که سایبان حداقل دارای حلقه ها یا حلقه های دو دوخته برای تثبیت خطوط خود باشد.

تابستان زمان کمپینگ است. پس از هوای نامنظم بهار و قبل از سرمای پاییز، هیچ زمانی از سال مانند گرمای یک عصر تابستانی به پیوندهای اولیه ما اشاره نمی کند. و هیچ محیطی ما را در آغوش نزدیک خود نمی‌پوشاند مانند جنگل. پس از آنجا بیرون بروید: به جنگل، تا ارتفاعات، در امتداد نهرها و زیر سایبان های سوزن کاج، برگ های بلوط و شاخه های سرو. کمی هوای خوب نفس بکش کثیف شوید و شادی کنید.

پناهگاه های جنگلی تابستانی در سرتاسر کشورمان ایران وجود دارد. انتخاب تنها چند مکان کمپینگ کار سختی نیست. مکان‌های ارائه‌شده در اینجا، محیط‌های جنگلی متنوعی را به نمایش می‌گذارند - از معروف تا فراموش‌شده، با تمرکز بر موارد غیرعادی. اگر ماموریت کمپینگ را به یکی از این مکان‌ها انجام دهید، احتمالاً یک شگفتی خوشایند در انتظار شما خواهد بود، زیرا هیچ مطالعه‌ای نمی‌تواند شما را برای بوها، صداها و مناظر واقعی بودن در آنجا آماده کند.