پشتیبانی 09121933405

توپ واترپولوکمی صبر کنید...

دسته‌بندی


توپ های واترپولو

آیا شما بازیکن واترپلو هستید؟ اگر اینطور است، ما توپ مناسبی برای شما داریم. توربو بهترین توپ های واترپلو را در بازار به شما ارائه می دهد. توربو نماینده رسمی و انحصاری KAP7 در اروپا و بسیاری از کشورهای دیگر است.

توپ های واترپلو KAP7 دارای بهترین کیفیت، چسبندگی و ماندگاری در دنیا می باشند. علاوه بر این، توربو محصولات مرتبط دیگری مانند گل های واترپلو بادی، پرچم بازی، سوت مربی، تخته تاکتیک واترپلو و بسیاری موارد دیگر را نیز ارائه می دهد.

مشخصات این توپ های واترپلو چیست؟

توپ های واترپلو KAP7 و توربو مخصوص تمرینات روزانه یا بازی های واترپلو حرفه ای طراحی شده اند. توپ‌های واترپلو دارای سطح لاستیکی HydroGrip هستند که در حین بازی امکان گرفتن کامل را فراهم می‌کند. این ترکیب ثبت شده و ثبت اختراع است و هیچ برند یا سازنده دیگری وجود ندارد که از همین دسته توپ استفاده کند.

این توپ ها در طول مسابقات حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند و KAP7 توپ رسمی بسیاری از رویدادها و تورنمنت های بین المللی است.

اندازه های مختلف زیادی وجود دارد؛ سایز 5 برای مردان، سایز 4 برای زنان، سایز جونیور، سایز 3 برای کودکان (مدرسه)، سایز 1 یا توپ های اسباب بازی. همه آنها در برابر کلر، اشعه ماوراء بنفش و آب دریا مقاوم هستند. آنها را می توان در استخرهای سرپوشیده یا روباز استفاده کرد.

هر توپ واترپلو قبل از تولید توسط متخصصان آزمایش شده است.

استفاده از توپ های واترپلو توصیه می شود

توپ واترپلو توربو یک چسبندگی فوق العاده برای حساسیت و احساس بهتر دست هنگام گرفتن توپ ارائه می دهد. این امر کنترل موثرتر توپ و پاس و شوت دقیق را تضمین می کند. این توپ هم برای جلسات تمرینی و هم برای بازی مناسب است. به همین دلیل، توپی است که رقابت های بزرگ و بهترین لیگ های جهان انتخاب می کنند.

جزئیاتی که باید در نظر بگیرید:

  1. اقدامات رسمی
  2. تایید شده توسط LEN و FINA
  3. مشروط به کنترل کیفیت دقیق
  4. محصولی برای بازی های آموزشی و حرفه ای

توربو و KAP7 بیش از 10 سال است که با یکدیگر همکاری می کنند و برای مدت طولانی در کنار هم کار می کنند. آنها هر دو به عنوان دو برند برتر در بازی واترپلو در نظر گرفته می شوند.